သတင္း၊ နည္းပညာ၊ ေဆာ့ဝဲလ္ႏွင့္ ဗဟုသုတမ်ား

Showing posts with label Video. Show all posts
Showing posts with label Video. Show all posts

Tuesday, November 20, 2012

Obama Gangnam Style! (Official Video)

Bookmark and Share [ ] [ ]



Saturday, September 08, 2012

Pressing for Freedom in Burma

Bookmark and Share [ ] [ ]



Saturday, August 11, 2012

Sexy Foot Play Prank

Bookmark and Share [ ] [ ] [ ]



Friday, August 10, 2012

SCARING PEOPLE WITH FAKE TRAIN

Bookmark and Share [ ] [ ] [ ]



Thursday, August 09, 2012

Strongest Girl In The World Prank

Bookmark and Share [ ] [ ] [ ] [ ]



Girl Vanishes In Thin Air Prank

Bookmark and Share [ ] [ ] [ ]


This little girl goes into a porta potty and a few seconds later she completely disappears along with the portable toilet. All that's is some strange man getting ready for a picnic.

Monday, April 23, 2012

ဂ်ပန္ျပည္မွ မီးသတ္........၂၃.၄.၂၀၁၂

Bookmark and Share [ ]


မီးေလာင္တာမဟုတ္ပါဘူး၊ မီးလန္႔တာပါ၊ မီးအခ်က္ေပးသံေႀကာင့္ေရာက္လာတဲ့မီးသတ္ကားေတြပါ။

Friday, April 20, 2012

Thursday, April 19, 2012

ဇာတိေျမျမန္မာျပည္

Bookmark and Share [ ] [ ]


၂၀၁၁ ခုႏွစ္ ဧၿပီလ အေမရိကန္ႏိုင္ငံ Utah ျပည္နယ္ Salt Lake ၿမဳိ႕မွာကိုေက်ာ္ထြန္းဆိုသူကေရးစပ္ၿပီး
သူကိုယ္တိုင္သီဆိုထားတာကို႐ိုက္ကူးထားတဲ့ Video ေလးပါ၊

Tuesday, April 17, 2012

ရုရွား ေရာက္ ျမန္မာ စစ္ဗိုလ္ေတြ ရဲ ့ သႀကၤန္ ( 2 )

Bookmark and Share [ ] [ ]


ျမန္မာသၾကၤန္ပြဲေတာ္ႏွင္႔ ОИГ ဌာနေမြးေန႔ပြဲ 2012(MIET)

ရုရွား ေရာက္ ျမန္မာ စစ္ဗိုလ္ေတြ ရဲ ့ သႀကၤန္

Bookmark and Share [ ] [ ]


႐ု႐ွားမိန္းမပ်ဳိေလးေတြရဲ႕ျမန္မာသႁကၤန္ယိမ္းကဟန္ေလးကို႐ႈစားၾကည့္ႏိုင္ပါတယ္။

Saturday, April 14, 2012

Mandalay Writers & Poets Than-Chut.- thingyan 2012-mp4

Bookmark and Share [ ] [ ]


Mandalay Writers & Poets Than-Chut.- thingyan 2012- CJMyanmar

Friday, April 13, 2012

par par lay mandalay thingyan 2012#1

Bookmark and Share [ ] [ ]


par par lay mandalay thingyan 2012#1

Thursday, April 12, 2012

Tuesday, April 10, 2012

Monday, April 09, 2012

Freedom of Colour" ရုပ္ရွင္ ဇာတ္လမ္းတုိ

Bookmark and Share [ ] [ ]


"Freedom of Colour" ရုပ္ရွင္ ဇာတ္လမ္းတုိ (ဒါရုိက္တာ "ဖုန္းေနကုသုိလ္")

Sunday, April 08, 2012

ကိုယ္ရယ္ မင္းရယ္ ပန္းပိေတာက္ရယ္ (တြံေတးသိန္းတန္)

Bookmark and Share [ ] [ ]


ကိုယ္ရယ္ မင္းရယ္ ပန္းပိေတာက္ရယ္ (တြံေတးသိန္းတန္)
Ton Tay Thein Tan - Ko Yel Min Yel Pan Padauk Yel.flv

Saturday, April 07, 2012

2012 မဂၤလာဒိုး ရဲရဲေတာက္ သံခ်ပ္မ်ား (ကမာၻမေၾက)

Bookmark and Share [ ] [ ]


2012 မဂၤလာဒိုး ရဲရဲေတာက္ သံခ်ပ္မ်ား (ကမာၻမေၾက)

2012 မဂၤလာဒိုး ရဲရဲေတာက္ သံခ်ပ္မ်ား (မေဟာ္သဓာ)

Bookmark and Share [ ] [ ]


2012 မဂၤလာဒိုး ရဲရဲေတာက္ သံခ်ပ္မ်ား (မေဟာ္သဓာ)